O doučování

Proč používám individuální výuku a doučování

  • Každý z Vás přichází s jinou znalostí jazyka
  • Každý z Vás se jinak učí
  • Každý z Vás potřebuje jiné vyučovací metody
  • Zajímají Vás základy angličtiny použitelné v běžných životních situacích jako cestování, nakupování, kultura, rodinný život, zájmy, koníčky, studium apod.
  • Vyhovuje Vám především individuální výuka

Kam můžete docházet na lekce

Zájemci z Karlových Varů a blízkého okolí mohou docházet ke mně domů. V případě, že Vám lépe vyhovuje online výuka, můžeme se domluvit na této variantě prostřednictvím videohovoru aplikace Skype.

Jak budou naše lekce probíhat

Budeme procvičovat a seznamovat se s gramatikou, slovní zásobou, poslechem a konverzací o tématech či situacích, se kterými se denně setkáváte a jsou uvedeny viz výše. Vysoce odborným tématům se nevěnuji. Najdete prostor pro Vaše dotazy, svoji pozornost budu věnovat pouze Vám, pomohu Vám rozmluvit se bez ostychu a obav. Samozřejmostí je u mne i spolehlivost a trpělivost. Při komunikaci s vámi ohledně časového plánu našich lekcí od vás budu potřebovat i jasné a zřetelné sdělení, jak se angličtině chcete věnovat, např. pouze konverzaci či kombinaci s gramatikou apod., aby z vaší i z mé strany bylo srozumitelné, jak budou naše lekce probíhat. Klientům, kteří mají zájem pouze o jednorázovou konzultaci, tak jsem ochotna ji poskytnout pouze ve výjimečném případě a po předchozí domluvě.Pokud je to možné, jsem ve většině případů časově flexibilní, snažím se přizpůsobit svůj rozvrh vašim časovým možnostem, od vás očekávám dodržování domluvených náležitostí.Mám již odučeno tisíce hodin nejen jako učitelka na ZŠ, kde jsem rovněž působila, ale i v mé provozovně. Funguji po celý rok i během veškerých prázdnin a svátků.Všichni mí spolehliví a dlouhodobí klienti jsou a byli s mými lekcemi spokojeni s pozitivní zpětnou vazbou. Určitě Vám doporučuji pravidelnou docházku na mé lekce, aby má služba pro vás získala žádaný efekt. Je zásadní si rovněž uvědomit, že jazyk se člověk nenaučí při frekvenci jedna lekce týdně po dobu např. pouze 1 měsíce či jednorázově, takže pokud se chcete opravdu jazyk naučit, tak je potřeba častější docházka (viz podmínky), čímž vám doporučuji, abyste si rozmysleli, předtím než mě kontaktujete, zdali vůbec budete mít čas pravidelně na hodiny docházet, vyhnete se pak zbytečnému zklamání při neúspěchu. Děkuji za pochopení.

Mohu Vám nabídnout i pomoc s překlady běžných textů jako dopisů, e-mailů, objednávek.